arazi lastiği

Kullanım örnekleri

arazi lastiği
cross-country tyre
icon arrow

cross-country

Part Of Speech: noun


Definition: A running sport popular in US high schools, colleges, etc. where participants race over varying terrain (e.g. golf courses, roads, etc.) in approximately 5- to 10-kilometre races. Abbreviated XC.


Definition: A phase of the equestrian sport of three day eventing, which the horse and rider travel over varied terrain and jump natural obstacles.


Definition: Flight between two points or aerodromes using navigational techniques.

icon arrow

cross-country

Part Of Speech: adjective


Definition: From one side of a country to the other.


Definition: Across countryside.


Definition: Relating to cross country racing.


Definition: (of data or research) Across countries.

icon arrow

tyre

Phonetic: "/taɪə(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: The ring-shaped protective covering around a wheel which is usually made of rubber or plastic composite and is either pneumatic or solid.


Definition: The metal rim of a wheel, especially that of a railway vehicle.

icon arrow

tyre

Phonetic: "/taɪə(ɹ)/"

Part Of Speech: verb


Definition: To fit tyres to (a vehicle).

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!