doğu kayını

Kullanım örnekleri

doğu kayını
oriental beech
icon arrow

oriental

Part Of Speech: noun


Definition: A precious stone, especially an orient pearl.


Definition: A member or descendant of the peoples and cultures of the Orient.


Definition: A lily cultivar of a widely varied group, with strong scent.


Definition: A person from the eastern region of a place.

icon arrow

oriental

Part Of Speech: adjective


Definition: Of a pearl or other precious stone: having a superior lustre.


Definition: Pertaining to the eastern part of the sky; happening before sunrise.


Definition: Happening in the eastern part of a given place or location.


Definition: Pertaining to the regions east of the Mediterranean, beyond the Roman Empire or the early Christian world; of the Near East, the Middle East or the Far East, now especially relating to East Asia.


Definition: Designating various types of aromatic tobacco grown in Turkey and the Balkans.

icon arrow

beech

Phonetic: "/biːt͡ʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A tree of the genus Fagus having a smooth, light grey trunk, oval, pointed leaves and many branches.


Definition: The wood of the beech tree.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!