Fotoshooting

Kullanım örnekleri

Fotoshooting
photo session
icon arrow

photo

Phonetic: "/ˈfəʊ.təʊ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A photograph.


Definition: A photo finish.

icon arrow

photo

Phonetic: "/ˈfəʊ.təʊ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To take a photograph of.

icon arrow

session

Part Of Speech: noun


Definition: An informal gathering of musicians to play music, especially improvised jazz or a similar genre.

icon arrow

session

Part Of Speech: noun


Definition: A period devoted to a particular activity, e.g. the annual or semiannual periods of a legislative body (that together comprise the legislative term) whose individual meetings are also called sessions.

Example: "Are we having a recording session?" / "Yes. We've even got some session musicians to provide some brass."


Definition: A meeting of a council, court, school, or legislative body to conduct its business.

Example: This court is now in session.


Definition: The sequence of interactions between client and server, or between user and system; the period during which a user is logged in or connected.

Example: Logging out or shutting down the computer will end your session.


Definition: Any of the three scheduled two hour playing sessions, from the start of play to lunch, from lunch to tea and from tea to the close of play.


Definition: The act of sitting, or the state of being seated.


Definition: An academic term.

icon arrow

session

Part Of Speech: verb


Definition: To hold or participate in a jam session with other musicians.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.