onlu

Kullanım örnekleri

onlu
ten
icon arrow

ten

Phonetic: "/tɛn/"

Part Of Speech: noun


Definition: A set or group with ten elements.

Example: We divided the chocolates into tens to hand out to Hallowe'en visitors.


Definition: A card in a given suit with a value of ten.


Definition: A denomination of currency, such as a banknote, with a value of ten units. See also tenner.

Example: Can you give me two tens for this twenty?


Definition: A perfect specimen, a physically attractive person.


Definition: A high level of intensity.


Definition: The act of rowing ten strokes flat out.

icon arrow

ten

Phonetic: "/tɛn/"

Part Of Speech: numeral


Definition: The number occurring after nine and before eleven, represented in Arabic numerals (base ten) as 10 and in Roman numerals as X.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.